[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ ایلون ماسک ، مدیر عامل تسلا ، اخیراً در گفتگوی سود با سرمایه گذاران گفت که مهندسان طراحی اولین وانت الکتریکی این شرکت را نهایی کرده اند. ماسک افزود: “ما به زودی تجهیزات مورد نیاز برای ساخت سایبرترک را نیز سفارش خواهیم داد.” خوشبختانه اولین زایمان ها ممکن است تا پایان سال اتفاق بیفتد.

تسلا در اواخر سال 2019 در یک رویداد درخشان از Cybertruck آینده نگر خود رونمایی کرد. این شرکت گفت که جعبه EV با یک بار شارژ تا 500 مایل برد خواهد داشت و در کمتر از سه ثانیه قادر به رسیدن به سرعت 60 مایل در ساعت است.

چند ماه بعد ، ماسک فاش کرد که تسلا در حال طراحی مجدد Cybertruck برای عملکرد بهتر در خارج از جاده است. وانت همچنین حدود سه درصد کوچکتر از نمونه اولیه خواهد بود ، با آستانه های پنجره پایین تر و یک خط میانی پایین تر.

تسلا با طراحی نهایی می تواند به سمت تولید پیش رود. ماسک روز چهارشنبه گفت که ممکن است آنها آنقدر خوش شانس باشند که تا پایان سال چندین چرخ دستی اینترنتی را به مشتریان تحویل دهند ، اما انتظار می رود تولید حجم آن در سال 2022 آغاز شود.

این یک جدول زمانی تهاجمی است ، به خصوص اگر تسلا حتی اجزای تولید قطعات سایبرتراک را سفارش نداده باشد. به علاوه ، ما هنوز منتظر هستیم این شرکت نسل دوم کامیون رودستر و نیمه را تولید کند که در سال 2017 معرفی شد.

ماسک گفت: “نمونه های اولیه آسان است ، مقیاس گذاری بسیار دشوار است.”

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir