ال جی می خواهد یک تلویزیون کشویی شفاف و 55 اینچی در پای تخت شما قرار دهد


تلویزیون های آینده: آیا تا به حال احساس کرده اید که تختخواب شما خیلی کسل کننده است؟ در این صورت ، ال جی شما را با آخرین اختراع خود پوشش داده است: یک تلویزیون OLED شفاف و بزرگ 55 اینچی که می تواند درست در پایین تخت شما جمع شود.

این فناوری چند هفته پیش ، در جریان مبارزات بدون نسخه CES ال جی اذیت شد ، اما در رویداد دیجیتال امروز به درستی نشان داده شد.

اگرچه “تختخواب هوشمند شفاف 55 اینچ OLED” نامیده می شود اما برای عملکرد شفاف نیازی به تخت یا قاب تخت نیست. این یک دستگاه مستقل است که به لحاظ تئوری می توانید آن را در هر مکانی قرار دهید.

با این حال ، اگر می خواهید جلسات آرامش عصرانه خود را ادویه کنید ، نمی توانید با چیدمان کف پا LG برنامه ریزی کنید. ارتفاع نسبتاً کوتاه بلوک تلویزیون (فقط حدود یک متر از ارتفاع یک تخت متوسط ​​امتداد دارد) و نیمرخ نازک باید از تداخل ظاهری و جسمی آن جلوگیری کند.

وقتی تلویزیون فعال می شود ، به آرامی به سمت بالا می لغزد – هنگام خاموش شدن ، به پایین به محفظه خود می لغزد و از مسیر شما مفید می ماند.

این صفحه همچنین می تواند از نمایش محتوای جزئی پشتیبانی کند. به عنوان مثال ، شما می توانید تلویزیون را فقط در حدود 15 درصد به صورت پیکربندی تنظیم کرده و اطلاعات اولیه مانند زمان فعلی ، تاریخ و زمان خارج را به شما نشان دهد (به مثال بالا مراجعه کنید).

حتما بخوانید:
بلندگوهای هوشمند Google Home Max برای همیشه از بین رفته اند. خسته و خاتمه یافته

https://www.youtube.com/watch؟v=lLv_PWFdqvY

این نسخه از فناوری تلویزیون شفاف ال جی حدود 40 درصد شفاف است ، بنابراین از لحاظ نظری می توانید ببینید چه چیزی پشت آن است ، مانند یکی از اعضای خانواده یا تلویزیون دوم. این ممکن است در برخی موارد آزار دهنده یا منحرف کننده باشد ، اما ما تصور می کنیم که LG به p اعتماد دارد.

باید دید آیا تلویزیون ال جی هرگز به یک محصول واقعی تبدیل می شود یا خیر ، اما مطمئناً یک مفهوم عالی است.


منبع: tanha-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme