اغتشاش گران ۱۷ هزار میلیارد ریال خسارت به کشور وارد کردندسید مجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: این میزان خسارت شامل خسارات وارده به نهادهای دولتی، تأسیسات و اموال عمومی و همچنین اموال مردم است.

وی گفت: خسارات گزارش شده مربوط به اموال مردم شامل اقلامی از قبیل خسارت به خودرو، منازل، مغازه ها و فروشگاه ها است ضمن اینکه گاهی مغازه ها و مغازه ها غارت و یا به آتش کشیده می شد.

میراحمدی با بیان اینکه ارزیابی میزان خسارت وارده به بیت المال و مردم به صورت روزانه ادامه دارد، افزود: البته ارزیابی قطعات از جمله خسارت در استان های سیستان و بلوچستان و به ویژه زاهدان تکمیل نشده است.

شورای امنیت ملی امروز در اطلاعیه ای اعلام کرد که در حوادث اخیر 200 نفر اعم از شهدای امنیت، شهدای مردمی، مردم بی گناه، اغتشاش گران و عناصر ضد انقلاب در این اغتشاشات جان خود را از دست دادند و هزاران میلیارد تومان خسارت وارد شد.

احمد واحدی وزیر کشور با اشاره به فعال شدن کمیته تحقیق و تفحص که در وزارت کشور تشکیل شده است، گفت: در این کمیسیون موضوعاتی از جمله «در این مدت به افراد آسیب دیده و افراد بی گناه جان خود را از دست دادند». ” و جبران خسارت. پشت سرشون

حتما بخوانید:
Don’t Waste Time! Six Facts Until You Reach Your Building My Makeup Brand

دیدگاهتان را بنویسید