اشکال آزار دهنده در iOS 14 برای هزاران کاربر پیام کوتاه ارسال می کند


در چارچوب: انتشار iOS 14 کاملا کثیف بود. سیستم عامل های تلفن همراه به طور کلی با چند اشکال کار می کنند. هنوز هم ، آخرین تکرار اپل مشکلات بسیار آزار دهنده ای را برای کاربران به همراه داشته است ، از تنظیم مجدد مداوم برنامه نامه پیش فرض گرفته تا تخلیه سریع باتری در حالی که استفاده نمی شود.

چند روز پیش ، MacRumors گزارش داد که بسیاری از کاربران آیفون 12 از خطایی در برنامه پیامکی بومی Apple Messages شکایت دارند. کاربران گفتند که بعضی از متنهای ورودی گهگاه در تماسهای تک و گروهی کاهش می یابد و اعلانهای مربوط به متنهای جدید منتقل نمی شوند.

به نظر می رسد گزارش های اولیه نشان می دهد که این مشکل فقط برای آیفون 12 و برنامه Messages جدا شده است ، اما به نظر نمی رسد این مورد باشد. انجمن پشتیبانی اپل شکایات زیادی از کاربرانی دریافت کرده است که اشکال موجود در هر مدل آیفون را که به iOS 14 به روز شده است ، تجربه می کنند. به نظر می رسد این برنامه در برنامه های دیگر از جمله Signal و WhatsApp وجود دارد. بنابراین به نظر می رسد که یک اشکال در iOS 14 وجود دارد ، نه فقط برای آیفون 12 یا برنامه Messages.

در زمان نگارش این مقاله ، بیش از 5600 کاربر با همین مشکل به اپل هجوم آورده اند.

بسیاری از آنها درمان های مختلفی را انجام داده اند ، هم به تنهایی و هم به توصیه Apple Support. کاربران سعی کردند دستگاه را مجدداً راه اندازی کرده ، مجدداً آن را مجدداً تنظیم کرده و تنظیمات سایر دستگاه های اپل را که می توانند از طریق iCloud پیام دریافت کنند ، تغییر دهند ، اما هیچ کاری جواب نداد.

حتما بخوانید:
کادوی ولنتاین برای پسر ها

تاکنون ، اپل درمورد اشکال علناً سکوت کرده است. با این حال ، تکنسین های تعمیر و نگهداری به طور جداگانه به کاربران گفتند که “تیم مهندسی می خواهد این مشکل را تکرار کند و سپس تشخیص را آغاز کند.” بنابراین به نظر می رسد که اپل از شرایط آگاه است ، اما مشخص نیست که توسعه دهندگان برای یافتن راه حل چقدر زمان می برند.

MacRumors خاطرنشان می کند که به روزرسانی نسخه iOS 14.2.1 برخی از مشکلات گزارش شده قبلی با پیام های MMS را برطرف کرده است ، اما خطای پیام کوتاه غیر مرتبط به نظر می رسد. خودیها مدتی است که دارای سیستم عامل iOS 14.3 هستند اما گفتند که این مشکل در نسخه بتا وجود دارد. بنابراین ممکن است در به روزرسانی بعدی ، که چند روز دیگر منتشر خواهد شد ، هیچ تعمیراتی انجام نشود

اعتبار تصویر: DenPhotos


منبع: tanha-news.ir