اشتراک های Xbox Live Gold یک افزایش کلی قیمت دارند

[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ سرویس دیرینه مایکروسافت Xbox Live طی سالها شاهد تعدیل قیمت نبوده است ، اگرچه با گذشت زمان چندین مورد از ویژگیهای عمده بهبود یافته است (از جمله برنامه Games with Gold). از این پس ، هزینه اشتراک طلا در همه جا افزایش خواهد یافت (مگر اینکه برنامه 12 یا 6 ماهه فعلی داشته باشید).

میزان قدردانی بسته به برنامه ای که استفاده می کنید متفاوت است. برای مشترکان ماه به ماه ، این افزایش فقط 1 دلار خواهد بود و هزینه ها را از 9.99 دلار به 10.99 دلار در ماه افزایش می دهد. برنامه های سه ماهه با 5 دلار افزایش به 29.99 دلار افزایش می یابد. هر دو تنظیم متوسط ​​، با توجه به همه موارد.

با این حال ، همه چیز برای برنامه های شش ماهه بسیار گران شده است. در حالی که شما قبلا 40 دلار برای اشتراک شش ماهه طلای خود پرداخت می کردید ، اکنون انتظار می رود 60 دلار بپردازید.

این بدان معناست که برای یک سال پوشش در یک برنامه شش ماهه (سالی دو بار شارژ می شود) اکنون به جای 80 دلار 120 دلار پرداخت خواهید کرد. این مهم است ، مهم نیست که چگونه به آن نگاه کنید ، خصوصاً پس از آنکه مایکروسافت در ژوئیه سال 2020 گزینه ارزان قیمت 12 ماهه Xbox Live Gold 60 دلار را متوقف کرد.

راستش ، جای سوال است که آیا Xbox Live Gold به تنهایی حتی ارزش کافی برای توجیه این هزینه های جدید را ارائه می دهد؟

اما شاید این موضوع باشد. بسیاری بر این باورند که این تنظیمات قیمت به منظور تشویق مردم به ثبت نام در اشتراک Xbox Game Pass مایکروسافت است که شامل Gold به عنوان بخشی از بسته ماهانه آن است.

اگر این برنامه مایکروسافت باشد ، هوشمندانه است. Ultimate بدون شک ارزش بهتری نسبت به Gold به تنهایی دارد و Gold ، xCloud ، Game Pass ، EA Play و “پاداش های اختصاصی” را با قیمت 15 دلار در ماه ارائه می دهد.

با این اوصاف ، برخی از گیمرها بدون شک ترجیح می دهند برای ویژگی هایی که استفاده نخواهند کرد ، هزینه اضافی پرداخت نکنند. در آنها ، افزایش کارمزد طلا احتمالاً چیزی جز کسالت تلقی نخواهد شد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme