[ad_1]

ردیف پایین: پوسته پوسته ها غم و اندوه زیادی برای خریداران در این تعطیلات به وجود آورده اند ، اما با توجه به میزان فروش آنها در داغترین فناوری امسال ، احتمالاً نگران نیستند. اما واقعاً پوست سرها چقدر جمع می شوند؟

ما مدتها بحث کردیم که به دست آوردن بهترین هدایای فناوری امسال دشوار است. کارت های گرافیکی دلخواه مانند PlayStation 5 ، Xbox Series X و Nvidia 30 حق بیمه زیادی را در سایت های شخص ثالث مانند eBay به ارمغان می آورند و ما اکنون ایده بهتری در مورد میزان کار آنها داریم.

مایکل دریسکول ، مهندس داده های اوراکل ، اخیراً اسکریپتی نوشت که تبلیغات eBay را که برای محصولات خاص فروخته می شود ، حذف می کند و اطلاعات را در یک برنامه با کاربرد آسان ترسیم می کند.

با توجه به داده های Driscoll ، که کاملاً کامل نیست ، پلی استیشن 5 با درایو دیسک بیش از 27 میلیون دلار از کل فروش در eBay (فقط ایالات متحده) درآمد کسب کرد و حدود 14.7 میلیون دلار سود برای اسکالپرها / eBay کسب کرد.

در همین حال ، ایکس باکس سری X ، 20 میلیون دلار در کل فروش در شمال کسب کرده است ، درآمد اسکالپر / eBay حدود 8.6 میلیون دلار تخمین زده شده است.

در کل ، در کنسول های جدید ، کارت های گرافیک جدید AMD و Nvidia و پردازنده های جدید AMD ، اسکالپرهای آمریکایی از سپتامبر حدود 39 میلیون دلار سود به eBay آورده اند. PayPal و eBay نیز به ترتیب با دارایی خالص 2.4 و 6.6 میلیون دلار از این فروش ها بهره مند شدند.

وام مسابقه: رومان کوسولاپوف

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر