استخراج کنندگان ارزهای رمزپایه برای دور زدن کمبود GPU ، لپ تاپ های جدید RTX Ampere را خریداری می کنند


به اختصار: پردازنده های جدید گرافیکی موبایل RTX انویدیا هفته گذشته در سراسر جهان به فروش رسید و لپ تاپ های جدید جذاب بازی را به خود جلب کرد. اما در برخی مناطق ، این نسخه توسط معدنچیان Ethereum فلج شد و آنها را مستقیماً از تولید کنندگان خریداری کرد.

قیمت اتریوم در سال 2020 چهار برابر شد و پس از شتاب ناگهانی در ژانویه ، از رکورد قبلی خود در اواخر سال 2017 فراتر رفت. این افزایش به صنعت استخراج ارز رمزنگاری کمک کرده است که نوزایی ناخوشایند را تجربه کند که می تواند منجر به تکرار فاجعه در سال 2017 شود.

معمولاً فقط با پردازنده های گرافیکی رومیزی که فقط به فروش می رسند ، می توان سودآوری کرد. سیستم ها و لپ تاپ های از پیش ساخته شده از مارک بیشتری برخوردار هستند و شامل اجزایی هستند که برای استخراج کنندگان مفید نیستند. اما این کاستی ها اخیراً منتفی شده اند ، بخشی به دلیل افزایش قیمت رمزنگاری و بخشی به دلیل عملکرد بهتر ارائه شده توسط نسخه های جدید GPU انویدیا.

بنابراین حفاری با لپ تاپ های ارزان قیمت بازی سودآور شد. برخی از معدن کاران در چین محموله های لپ تاپ های جدید را خریداری کرده و در حفاری های مخصوص استخراج معادن نصب کرده اند. تصاویر زیر مربوط به لپ تاپ های کاملاً جدید است که احتمالاً داخل آن RTX 3070 و RTX 3060 است.

حفاری نیز آسان تر شده است. بستر استخراج را می توان در چند دقیقه با کمک نرم افزار ساده (شیطانی) و مقالات آموزنده (شیطانی) از سایت های خبری بد پیکربندی کرد. همانطور که توسط یک خالق محتوای چینی در این ویدیوی خنده دار نشان داده شده است ، بسیار آسان است که می توانید آن را در حین حرکت انجام دهید.

اگر نمی خواهید فیلم را به زبان چینی تماشا کنید ، در اینجا یک توضیح مختصر آورده شده است: او فقط یک لپ تاپ جدید ایسوس را با RTX 3060 خریداری کرد و آن را در استارباکس برداشت. روشن کردم او شروع به حفر Ethereum کرد. قهوه بیار من کمی کار کردم و دو ساعت بعد ، او قیمت قهوه را جبران کرد و به خانه رفت. مسخره است.

خوشبختانه ، تولید لپ تاپ بعید است به جز در مقیاس در مناطق خاص سودآور باشد ، بنابراین نباید بر دسترسی جهانی تأثیر بگذارد. اما بر قدرت ارزهای رمزپایه تأکید می کند.
منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>