آینده بی سیم؟ Reasonance تلویزیون بی سیم CES 2021 خود را نشان می دهد


با نگاه به آینده: یکی از موارد بسیاری که CES 2021 نشان داده سرعت پیشرفت فناوری تلویزیون است اما این تلویزیون ها هنوز هم باید به برق متصل شوند. با این حال ، یک شرکت می گوید اولین تلویزیون “واقعاً بی سیم” را در جهان دارد. بدون سیم برق مورد نیاز است.

ذهن تلویزیون بی سیم CES 2021 هنوز نمونه اولیه است ، اگرچه ممکن است هنگامی که دستگاه های بیشتری بی سیم و بدون نیاز به لمس فیزیکی ایستگاه های شارژ کار می کنند ، نگاهی به آینده داشته باشد.

تلویزیون 40 اینچی از طریق “تصویربرداری با تشدید مغناطیسی پیشرفته” که مبتنی بر تصویربرداری رزونانس مغناطیسی کلاسیک است ، قدرت خود را بدست می آورد. طبق گفته این شرکت “عملکرد بالایی در قدرت ، کارایی ، فاصله انتقال و آزادی طراحی” دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=BcI1rhl02sc

فاصله سیستم شارژ 50 سانتی متر (حدود 20 اینچ) است و کاربران نگران عدم انطباق و تغییر زاویه نیستند که باعث ایجاد مشکل شود. دلیل می گوید که ادغام آنها در دیوار یا مبلمان نیز در کارایی انتقال تأثیر نخواهد داشت.

در مقایسه با سایر راه حل های بی سیم ، فناوری Reasonance حدود 80-90 درصد مقرون به صرفه تر است و با تلویزیون هایی که حداکثر 120 وات استفاده می کنند کار می کند.

این تلویزیون ممکن است چیزی شبیه به یک نمایش علمی-تخیلی دهه 50 باشد ، اما Reasonance سیم پیچ دریافت را فقط برای اهداف نمایشی در پشت قرار داده است. محصول نهایی آن را درون تلویزیون قرار می دهد.

“تلاش های کمی برای ایجاد دستگاه های خانگی بی سیم مانند تلویزیون انجام شده است. سامسونگ در CES 2020 یک تلویزیون بی سیم واقعی نشان می داد ، اما آنها برنامه های خود را لغو کردند. همانطور که بعداً روشن کردند ، بهره وری انرژی حاصل شده توسط این فناوری در این مرحله آنتون ویشنفسکی ، بنیانگذار و مدیرعامل Reasonance ، گفت: “به اندازه کافی منبع انرژی پایدار برای تلویزیون فراهم می شود. با فناوری ما ،” تلویزیون بی سیم واقعی “در حال تبدیل شدن به واقعیت است.

حتما بخوانید:
کابینت دندانپزشکی

دلیل می گوید که روی نمونه های دیگر نیز کار می کند و می افزاید که انعطاف پذیری این فناوری – کاربردهای دیگری از جمله وسایل نقلیه الکترونیکی دارد – و مقرون به صرفه بودن آینده بی سیم را به واقعیت تبدیل می کند.


منبع: tanha-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme