[ad_1]

ردیف پایین: iPhone 12 ، iPad Air ، Watch Series 6 ، Watch SE و M1 جدید اپل فروش خوبی دارند ، البته برای آیفون 12 مینی و لوازم جانبی مانند AirPods و AirPods Pro کمی کندتر از حد انتظار است. سال آینده ، این شرکت ممکن است یک به روزرسانی طراحی برای MacBook Pro ، iMac و Apple Watch ارائه دهد.

خط آیفون 12 اپل ماه گذشته با بررسی های بسیار مطلوب ، به لطف وجود اتصال 5G ، سیلیکون سریعتر ، محافظت از صفحه نمایش Ceramic Shield و یک طراحی جدید صنعتی ، راه اندازی شد که باعث می شود کمی از دست شما خارج شود. در مقایسه با مدلهای قبلی. با این حال ، برخی از مردم احساس نمی کنند که نسخه های متقاعد کننده ای وجود دارند ، چه رسد به فناوری شارژ بی سیم ناخواسته برای MagSafe ، که با هشدارهای زیادی همراه است.

مینگ چی کو ، تحلیلگر ، در آخرین گزارش خود گفت که اپل تقاضای قوی تر از حد انتظار برای آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو مکس را مشاهده کرده و تقاضای آیفون 12 و آیفون 12 مینی کمتر از حد انتظار را جبران کرده است.

کوو انتظار دارد که آیفون 13 در چهار اندازه مشابه در دسترس باشد ، اما همچنین یادآوری می کند که دوربین های فوق العاده گسترده Pro با فوکوس خودکار به f / 1.8، 6P (شش لنز) ارتقا می یابند که نسبت به f / 2.4 پیشرفت چشمگیری خواهد داشت. ، 5P (لنز پنج عنصر) تیراندازهای فوق العاده گسترده با تمرکز ثابت بر روی مدل های فعلی.

iPad Air جدید نیز تقاضای زیادی دارد و اپل قصد دارد با آماده سازی مدل های Pro جدید مجهز به نمایشگرهای مینی LED و اتصال 5G ، شتاب خود را حفظ کند. انتظار می رود که آنها در نیمه اول سال 2021 و به دنبال آن به روزرسانی های iPad و iPad mini معمولی آغاز شوند.

کوو همچنین خاطرنشان می کند که پذیرش اولین مکینتاش سیلیکون اپل مثبت بوده است ، این شرکت با فروش سریع آنها در کارخانه ها اقدام به فروش آنها کرده است. اما مهمتر از همه ، این شرکت به طور بالقوه میلیاردها دلار صرفه جویی در مصرف M1 SoC را انجام می دهد. MacBook Pro 16 که مجدداً طراحی شده است و همچنین انتظار می رود Pro 14 و iMac جدید در سال 2021 عرضه شوند که ممکن است شامل هر دو نسخه Intel و Apple Silicon باشد – و چه کسی می داند ، شاید یک لپ تاپ قابل تغییر و قابل تغییر برای لپ تاپ پرچمدار باشد. سیب.

اپل واچ سری 6 و اپل واچ SE تاکنون فروش خوبی داشته اند ، اما کو می گوید میزان حمل و نقل AirPods کمتر از حد انتظار است و پیش بینی می کند 5 تا 10 درصد کاهش سالانه برای نیمه اول سال 2021 داشته باشد.

این بستگی به نشانه هایی دارد که نشان می دهد پرتاب AirPods 3 ممکن است از اوایل سال 2021 تا نیمه دوم سال آینده به تأخیر افتاده باشد. این ممکن است در مورد اپل سری 7 نیز صادق باشد ، که انتظار می رود در یک فرم جدید و با “ویژگی های اضافی مدیریت سلامت” ظاهر شود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir