[ad_1]

در چارچوب: اگر امسال کریسمس تلفن هوشمندی اهدا کردید ، به احتمال زیاد یکی از 9 مدل آیفون است که در سه سال گذشته عرضه شده است. آیفون 11 با محبوب ترین محبوبیت در این گروه بود ، در حالی که آیفون 12 مینی از لحاظ فعال سازی کلی دستگاه حتی در بین ده بالا نبود.

در اوایل این ماه ، مطلع شدیم که اپل در پاسخ به تقاضای بهتر از حد انتظار برای هر دو طیف جدید آیفون 12 و مدل های قدیمی تر مانند آیفون 11 و آیفون SE ، از فروشندگان خواسته است تا سال 2021 تولید آیفون را افزایش دهند. .

براساس گزارشی از Flurry Analytics ، آیفون در این ماه پرفروش ترین گوشی بود و آیفون 11 از نظر تعداد فعال سازی ها در کریسمس تاج را به خود اختصاص داد. پس از آنها آیفون XR ، آیفون 12 پرو مکس و آیفون 12 قرار دارند که نشان می دهد آیفون XR دو سال پس از عرضه هنوز بیشتر مورد تقاضا است ، بیشتر به دلیل قیمت اولیه آن 499 دلار.

در هفت روز منتهی به کریسمس ، آیفون SE نسبتاً آهسته فروش می کرد ، اما در کریسمس شاهد 34٪ ​​جهش در تعداد فعال سازی ها بود. از طرف دیگر ، به ویژه در این گزارش آیفون 12 مینی وجود ندارد که تقاضای کمتری از حد انتظار را به خود دید. به طور کلی ، از هر 10 مکان برتر برای فعال سازی دستگاه ها در کریسمس ، 9 آیفون بود ، به استثنای LG K30 ، یک تلفن هوشمند ارزان قیمت که 181 درصد افزایش فروش نسبت به متوسط ​​7 روز را گزارش کرد.

فعال سازی های جدید تلفن های هوشمند در کریسمس امسال نسبت به سال گذشته 23 درصد کاهش یافت ، اما تحلیلگران در نتیجه گیری درمورد اینکه چه عواملی باعث شده اند مردد هستند ، حتی با عبور از یک دوره سخت اقتصادی ، با بیکاری در ایالات متحده هنوز بالاتر از 7 درصد و از هر سه آمریکایی یک نفر در تأمین نیازهای خانگی خود مشکل داشتند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر