آیا کفش های کتانی RTX 3080 می پوشید؟


WTF؟! شما احتمالاً رایانه خود را دوست دارید ، اما آیا آنقدر دوست دارید که یک جفت کفش ورزشی کپی RTX 3080 ، فن و صفحه نمایش بپوشید؟ به نظر می رسد چنین محصول صدایی شگفت انگیزی می تواند وجود داشته باشد.

ممکن است نام RTFKT (Studif Artifact) ناشناخته باشد. این شرکت که “کفش های ورزشی مخصوص جمع آوری مجازی و فیزیکی نسل بعدی را برای بهترین افراد مشهور برای بازی های ورزشی ، بازی ها و سرگرمی ها” می سازد ، با NZXT ، خالق برخی از کیس های رایانه ای مورد علاقه ما و سایر اجزای کفش های ظاهری غریب ، همکاری کرده است.

در توییتر آمده است: “ما از اعلام همکاری با NZXT بسیار هیجان زده هستیم که RTFKT و جامعه خلاق ما را قادر می سازد تا آینده مد و کلکسیون ها را ایجاد کنند ، با طراحی عالی و عشق به بازی ها ، دیدگاه ، جامعه و ایده های دیوانه ما را هدایت کنند.” شرکت.

جزئیات کفش های کتانی در حال حاضر کاملاً نامشخص است. به نظر می رسد که آنها ال سی دی مشابه کولر Kraken Z73 دارند که با استفاده از نرم افزار CAM NZXT می توان با گیف آن را سفارشی کرد. همچنین به نظر می رسد یک پنجره هولوگرافیک وجود دارد.

کفش ها برای راه رفتن بسیار غیر عملی به نظر می رسند ، چیزی که شما با کفش ورزشی می خواهید نیست و خیلی راحت به نظر نمی رسند. با فرض واقعی بودن آنها ، نه بدلکاری ، احتمالاً فقط کالاهای جمع آوری شده برای نمایش هستند. و با این حال آنها احتمالاً تنها شانس دریافت RTX 3080 در حال حاضر هستند.

حتما بخوانید:
فیس بوک اپل را به استفاده از محرمانه بودن بهانه ای برای سو abuse استفاده از سلطه متهم می کند

اگرچه ماهیت واقعی آنها مشخص نیست ، اما پاسخ به کفش ها در توییتر بسیار مثبت است و بسیاری از آنها می پرسند که از کجا می توانند کفش ورزشی / کالا / مینی کامپیوتر خریداری کنند.

با تشکر ، PC Gamer.
منبع: tanha-news.ir