آمازون 10 هزار وانت برای تحویل در 15 شهر تا سال 2022 مستقر خواهد کرد.

[ad_1]

با نامه: Rivian یک شرکت جدید وسایل نقلیه الکتریکی است ، اما در حال حاضر نام بزرگی برای خود به وجود آورده است. این شرکت برای ایجاد “اولین وسیله نقلیه تمام برقی در نوع خود” با آمازون همکاری کرده است که امسال در 15 شهر ایالات متحده مستقر خواهد شد.

آمازون سال گذشته اعلام کرد قصد دارد حدود 100000 دستگاه ون برای تحویل خریداری کند و سرانجام خواهیم دید که 10 هزار دستگاه از آنها تا سال 2022 به خیابان ها می آیند. “ده ها هزار” وسیله نقلیه اضافی در سال 2022 و بعد از آن دنبال خواهند کرد. به 100000 کامل ارسال شده است.

می توانید وانت های جدید آمازون را از طریق فیلم زیر بررسی کنید. از نظر طراحی ، هیچ چیز خاصی در مورد آنها وجود ندارد. به نظر می رسد که آنها کمی آینده نگرانه و براق تر از سایر وسایل نقلیه موجود در آن (با شیشه جلو بالاتر) هستند ، اما این همه – از لحاظ عملکردی آنها تقریباً یکسان هستند.

https://www.youtube.com/watch؟v=TIt-QcxhZDc

با این حال ، طراحی غیرمعمول و برجسته خودرو مورد توجه آمازون نیست. این استقرارها بخشی از تعهدات آب و هوایی آن است كه به این شركت اجازه می دهد تا “كربن صفر خالص” تا سال 2040 در تمام فعالیت های خود دست یابد.

آمازون لیستی از شهرهای ورود وسایل نقلیه به ما ارائه نکرده است ، اما ستاد تولید Rivian در پلیموث ، میشیگان است ، بنابراین این حداقل یک شرط مطمئن است.

آمازون می گوید وانت های جدید خود با یک بار شارژ می توانند تا 150 مایل مسافت طی کنند ، که باید برای تحویل روزانه در شهر کافی باشد. حمل و نقل در کشورهای مختلف می تواند کمی پیچیده تر باشد ، مگر اینکه آمازون برنامه های شارژ را برای رانندگان خود برنامه ریزی کند.

به هر حال ، ما منتظر هستیم وانت های جدید آمازون در ماه های آینده به خیابان ها بیایند و امیدواریم سایر شرکت های حمل و نقل نیز زودتر از این روند را دنبال کنند – هرچه خودروهای برقی بیشتری را در جاده ببینیم ، بهتر است.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme