[ad_1]

به اختصار: پیشنهاد طراحی آمازون برای پردیس بزرگ بعدی خود شامل سه ساختمان 22 طبقه است که یک برج شیشه ای مارپیچی با ظاهری منحصر به فرد به نام هلیکس را احاطه کرده است. این سازه با طول 350 فوت (106 ~ متر) علاوه بر تأمین فضای اداری ، برای اتصال مردم با طبیعت طراحی شده است و از یک جنگل عمودی با مسیرهایی که به سمت بالا می چرخد ​​، برخوردار است. آمازون همچنین در حال برنامه ریزی برای فضاهای سبز و مناطق عمومی به مساحت 2.8 میلیون مترمربع است و آخر هفته های تصادفی تورهای عمومی The Helix را برگزار می کند.

اگرچه کار در خانه به طور فزاینده ای برای بسیاری از افراد به یک قاعده جدید تبدیل شده است ، اما کارمندان آمازون که در شهرستان آرلینگتون زندگی می کنند ممکن است وسوسه شوند که به PenPlace سفر کنند ، سایتی که این شرکت منتظر ایجاد دفتر دوم خود است.

از جمله ساختمانهای معمولی ، ساختار شیشه ای مارپیچی قابل توجهی است که طراحی آن احتمالاً برای بسیاری از افراد بسیار زیاد است. آمازون خاطرنشان می کند که الهام از آن زیبایی طبیعی شکل مارپیچ دوتایی است که الگوی آن را می توان در مواردی مانند DNA ، کهکشان های مارپیچی ، مخروط ها و پوسته های دریا مشاهده کرد.

هلیکس دنباله ای از حوزه های آمازون با الهام از طبیعت در سیاتل است که در سال 2018 افتتاح شد. مانند سه گنبد شیشه ای ، این برج منحنی جدید همچنین برای بازدید آخر هفته برای عموم باز خواهد بود و به طور معمول توسط برخی از مناطق اشغال می شود سرانجام 25000 کارمند آمازون قصد دارند در HQ2 کار کنند. در داخل ، یک مرکز ملاقات برای 1500 نفر و یک برنامه اقامت هنرمند وجود دارد ، در حالی که در خارج دو مسیر وجود دارد که توسط یک جنگل عمودی احاطه شده اند و مزارع بومی ویرجینیا به سمت بالا می چرخند.

آمازون با هدایت شرکت معماری NBBJ می گوید طرح دانشگاه برای اولویت دادن به عابران پیاده و دوچرخه سوار با سیستم جاده ای زیرزمینی طراحی شده است که توسط وسایل نقلیه برای لنگر انداختن و تحویل استفاده می شود. علاوه بر هلیکس و سه ساختمان دیگر ، این سایت 2.5 جریب فضای سبز خواهد داشت که به همراه فروشگاه های خرده فروشی ، رستوران ها و یک سالن آمفی تئاتر برای عموم آزاد خواهد بود.

HQ2 ویرجینیا یک سرمایه گذاری بلند مدت برای آمازون است که قصد دارد 2.5 دهه در این پروژه سرمایه گذاری کند. این شرکت اولین مرحله ساخت را در ژانویه سال گذشته آغاز کرد ، جایی که دو ساختمان از سه ساختمان 22 طبقه باید تا سال 2023 تکمیل شود.

با برنامه های توسعه برای مرحله دوم ، که اکنون برای تصویب به شهرستان آرلینگتون ارائه شده است ، انتظار می رود ساخت The Helix و سایر ساختمان های باقیمانده در سال 2022 آغاز شود و سه سال طول بکشد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر