[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ آمازون هفت سال است که برنامه پهپادی خود را توسعه می دهد. اگرچه اخیراً به نظر می رسید که در حال اتمام است ، اما گزارش جدید حاکی از آن است که این پروژه به تازگی متوقف شده است ، ده ها کارمند اخراج شده اند و این شرکت به دنبال منابع خارجی برای کمک به ساخت دستگاه ها است.

فایننشال تایمز با استناد به شخصی که با برنامه های او آشنا است گزارش می دهد که آمازون در بخش تحقیق ، توسعه و تولید برنامه Prime Air کارمندان خود را اخراج می کند.

این نشریه می افزاید که آمازون اکنون در حال مذاکره با Aernnova Aerospace اسپانیا و FACC Aerospace اتریش است تا تولید اجزای هواپیماهای بدون سرنشین خود را بر عهده بگیرد ، اگرچه هنوز هیچ چیز نهایی نشده است. این غول خرده فروشی درخواست های پیشنهادی را به شرکت های دیگر ارسال کرده است ، بنابراین ممکن است به زودی با تولید کنندگان شخص ثالث بیشتری به توافق برسد.

https://www.youtube.com/watch؟v=3HJtmx5f1Fc

سخنگوی آمازون “سازماندهی مجدد Prime Air” را تأیید کرد و آن را راهی برای “همسویی بهتر با نیازهای مشتریان و مشاغل ما” توصیف کرد.

این منبع همچنین اضافه کرد که رویای آمازون در مورد تحویل منظم هواپیماهای بدون سرنشین هنوز “برای سالها” است ، اگرچه انتظار می رود توسعه “به آرامی اما مطمئنا” در اوایل سال آینده ادامه یابد.

آمازون هنوز هم کارمندان خود را برای کار در بخش Prime Air خود ، با 57 نقش باز در سایت انتخاب خود ، که بیشتر آنها مربوط به نرم افزار و سیستم ها هستند ، تبلیغ می کند.

این خبر با توجه به اینکه همین چند هفته پیش ، اداره هواپیمایی فدرال به آمازون اجازه تأمین هواپیماهای بدون سرنشین را داد ، کمی تعجب آور است. FAA به این شرکت اجازه داد تا از سال 2015 آزمایش هواپیماهای بدون سرنشین خود را در حریم هوایی ایالات متحده آغاز کند ، اما محدودیت هایی در زمینه انجام این کار وجود داشت ، از جمله هواپیماهای بدون سرنشین باقی مانده در میدان دید خلبان و ناظر. آمازون پس از دریافت گواهینامه حامل هوایی Part-135 مجاز است کالاها را با هواپیماهای کوچک بدون سرنشین “دور از چشم” اپراتور حمل کند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر