[ad_1]

به اختصار: آمازون شکایتی را علیه دو شخص با نفوذ در شبکه های اجتماعی که ادعا می کنند به چندین فرد و شرکت در فروش کالاهای تقلبی در سایت خرده فروشی کمک کرده اند ، شکایت کرده است.

آمازون ادعا می کند که کلی فیتزپاتریک از لانگ آیلند ، نیویورک و سابرینا کلی-کریتی از بلویت ، ویسکانسین ، به همراه یازده متهم دیگر در چین و ایالات متحده به تبلیغ ، تبلیغ و تسهیل فروش کالاهای لوکس تقلبی به یک فروشگاه آمازون می پردازند. این شرکت می گوید فیتزپاتریک و کلی کرجسی از اینستاگرام ، فیس بوک ، تیک توک و وب سایت های خود برای تبلیغ محصولات تقلبی استفاده کرده اند.

این طرح ادعا می کند که سیستم های تقلبی آمازون را با تبلیغ کالاهای عمومی در فروشگاه دور می زند ، اما در عوض خریداران گزینه های لوکس ، هرچند جعلی ، از جمله کیف پول ، کیف ، کمربند و کیف پول با برچسب Gucci ، Dior و سایر محصولات برجسته را دریافت می کنند. مارک های تجاری

گفته می شود اینفلوئنسرها تبلیغاتی را منتشر کرده اند که مردم را به استفاده از این “لینک های پنهان” برای خرید مواردی که “کلاهبرداری طراحی” می نامند تشویق می کنند. اینفلوئنسرها همچنین تعدادی فیلم منتشر کرده اند که توصیف کیفیت بالای جعل جعلی است.

فیتزپاتریک در وب سایت خود نوشت: “شما محصولی را سفارش می دهید که به نظر کلاهبرداری در طراحی نیست تا آیتم از بارگیری و لغو سفارشات پنهان شود.”

كلی كریچی در وب سایت خود BudgetStyleFiles.com كه در حال حاضر برای نگهداری پایین است ، نوشت: “بعضی از افراد نظم عجیب و غریب را از طریق لینک های مخفی احساس می كنند ، اما در این حالت چیز عالی خواهید گرفت.”

فیتزپاتریک که وب سایت وی نیز حذف شد ، عضو برنامه آمازون همکاران بود که به رسانه های اجتماعی با نفوذ اجازه می دهد محصولات را در سایت تبلیغ کنند و درصدی از فروش خود را بگیرند. اکنون از برنامه حذف شده است. فیتزپاتریک برای جلوگیری از ممنوعیت بسیاری از حساب های دیگر را راه اندازی کرد ، اما این طرح عملی نشد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر