[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ روز سه شنبه ، آمازون گفت که برای گسترش شبکه حمل و نقل هوایی خود نزدیک به ده هواپیمای دست دوم بوئینگ 767-300 خریداری کرده است. چهار هواپیما از شرکت WestJet هستند و در حال حاضر از هواپیماهای مسافربری به هواپیماهای باری تبدیل می شوند. آمازون انتظار دارد که اواخر امسال آنها به ناوگان خود بپیوندند. هفت هواپیمای باقی مانده از دلتا باید تا سال 2022 آماده پرواز در آسمان دوستانه باشند.

سخنگویی به بلومبرگ گفت كه آمازون انتظار دارد تا پایان سال آینده بیش از 85 هواپیما در خدمت داشته باشد. این خرید اولین باری است که آمازون تاکنون یک هواپیما خریداری کرده است. تمام جت هایی که او تاکنون استفاده کرده اجاره شده است.

سارا رودز ، نایب رئیس آمازون گلوبال ایر گفت: “داشتن ترکیبی از هواپیماهای اجاره ای و تحت مالکیت در ناوگان در حال رشد به ما امکان می دهد تا عملیات خود را بهتر مدیریت کنیم ، که به نوبه خود به ما کمک می کند تا با وعده های مشتری خود همگام شویم.” خلبان سابق نیروی دریایی.

جزئیات مالی خرید به اشتراک گذاشته نشد ، اگرچه طبق گفته راب موریس ، مشاور Ascend by Cirium ، هزینه هواپیماهای دلتا هر کدام بین 13 تا 14 میلیون دلار است.

در حقیقت ، توانایی حذف واسطه – در این مورد متخصصان تحویل سنتی مانند UPS ، FedEx و USPS – به آمازون اجازه می دهد تا سود خود را افزایش دهد و کنترل بهتری بر نحوه جابجایی کالا از انبارهای سراسر جهان داشته باشد. همچنین به آمازون اجازه می دهد تا مشاغل بیشتری ایجاد کند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر