[ad_1]

سیب زمینی داغ: مدت هاست که آمازون به دلیل اصرار به رانندگان خود برای انجام 200 تحویل روزانه مورد انتقاد قرار گرفته است ، که به گفته بسیاری ، این یک جستجوی غیر معقول است که می تواند منجر به خستگی کارگران شود که ریسک می کنند. این شرکت به جای کاهش این برنامه های فشرده ، شروع به استفاده از دوربین های مجهز به هوش مصنوعی برای هشدار به رانندگان در صورت تخطی از قوانین راهنمایی و رانندگی یا انجام اقدامات خطرناک کرد. این فیلم همچنین توسط آمازون برای اهداف ارزیابی استفاده خواهد شد.

اطلاعات گزارش می دهد که پلت فرم Driveri ، که در اتومبیل ها نصب شده است ، توسط استارت آپ San Diego Netradyne ایجاد شده است. دوربین های او از چهار لنز استفاده می کنند که جاده ، راننده و دو طرف ون را ضبط می کند.

دوربین هایی که 100 درصد از زمان کار می کنند ، صدا را ضبط نمی کنند و نمی توان از آنها برای تماشای درایورها در زمان واقعی استفاده کرد. آنها دارای هوش مصنوعی هستند که 16 سیگنال را براساس آنچه در اطراف وانت اتفاق می افتد و اقدامات راننده شناسایی می کند. هر چیز غیرقانونی ، مانند توقف نامطلوب یا سرعت غیرمجاز ، باعث پاسخ های صوتی می شود ، از جمله “بدون توقف شناسایی شد” و “لطفا سرعت خود را کاهش دهید”. رانندگی ناامن ، مانند ترمزگیری بیش از حد ، بوق نمی زند ، اما بارگذاری هایی را که برای مشاهده آمازون در یک درگاه امن بارگذاری می شوند ، مشاهده خواهید کرد.

رانندگان فقط در صورت خاموش شدن اشتعال قادر به غیرفعال کردن دوربین ها هستند و به آنها امکان می دهد بدون اینکه بدانند توسط AI تحت کنترل هستند ، از وقفه ها لذت ببرند. همچنین دکمه ای برای ضبط فیلم وجود دارد که ممکن است مفید باشد – تصادفات ، خشم جاده ، نقاط تحویل بسته و غیره

اگرچه دوربین ها جریان مستقیم را ارائه نمی دهند ، اما برخی از سیگنال ها آمازون را وادار می کند که به درایورها متصل شود. CNBC گزارش می دهد که اگر کسی در حال خمیازه کشیدن باشد ، دوربین به او دستور می دهد که 15 دقیقه متوقف شود. در صورت عدم رعایت این موارد ، احتمالاً به دلیل تمام سقوط هایی که باید تکمیل شوند ، می توانید با راننده DSP تماس بگیرید تا از آنها بخواهد برای مدتی متوقف شوند.

فیلم بارگذاری شده همچنین برای بررسی حوادثی مانند برخورد راننده و سرقت بسته استفاده خواهد شد.

سخنگوی آمازون ، دبورا باس به CNBC گفت: “ما در عملیات خود در زمینه ایمنی سرمایه گذاری می کنیم و اخیراً فن آوری ایمنی مبتنی بر دوربین را به کل ناوگان تحویل خود معرفی کرده ایم.” “این فناوری هشدارهای بلادرنگ را برای رانندگان فراهم می کند تا به آنها در هنگام ایمنی در جاده کمک کند.”

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir