عطر بلک افغان یکی از عطرهای بسیار محبوب و هیجان انگیز است. کسانی که قصد خرید عطر بلک افغان را دارند باید با ویژگی های آن آشنا شوند.

آشنایی با جذاب ترین عطر بلک افغان

 

فروش ادکلن بلک افغان در مراکز خرید متعددی صورت می گیرد اما این ادکلن دارای نمونه های اصل و تقلبی زیادی است. برای تهیه عطر بلک افغان در نوع اورجینال ابتدا باید با ویژگی های ادکلن افغان بلک آشنا شوید تا بتوانید نمونه اصل آن را تهیه کنید. در این مطلب با ادکلن بلک افغان قیمت و همچنین نحوه خرید ادکلن بلک افغان آشنا خواهیم شد. 

ادکلن ناسوماتو بلک افغان   

بلک افغان ادکلن، یکی از محبوب ترین ادکلن های زنانه و مردانه است که حاصل برند جدیدی به نام التاسیس ناسوماتو می باشد. عطر بلک افغان یک عطر خاص برای زنان و مردان سخت پسند می باشد که طیف وسیعی از رایحه ها را شامل می شود. کسانی که مشتاق رایحه های تند و سنگین و در حدود رایحه های چوبی هستند می توانند از عطر بلک افغان استفاده کنند.

عطر بلک افغان در بطری های 30 میلی لیتری ارائه می شود و به واسطه درب چوبی بزرگ و بطری بلوری جذابی که دارد یکی از شیک ترین ادکلن های موجود است. قدرت ادکلن بلاک افغان در ماندگاری و پخش بو بسیار زیاد است و تا مدت ها بر روی الیاف لباس شما باقی میماند. قیمت ادکلن بلک افغان اورجینال (قیمت ادکلن بلک افغان اصل) در مقایسه با ادکلن های موجود در بازار بسیار مناسب است و از آنجایی که ماندگاری بالایی دارد تا مدت ها نیاز به خرید ادکلن نخواهید داشت.

رایحه های ابتدایی این ادکلن شاهدانه و نت های سبز هستند که باعث سرمستی و شادابی می شوند پس از مدتی رایحه های صمغ، چوبی، قهوه و تنباکو خود را نشان می دهند. نهایتا رایحه اصلی عطر بلک افغان که آن را رایحه پایه هم می دانند نت های عود و بخور هستند که باعث آرامش می شوند. عطر بلک افغان در گروه بویایی چوبی قرار می گیرد و برای استفاده در فصل زمستان پیشنهاد بسیار مناسبی است. ضمنا برخلاف تصور برخی از افراد که فکر می کنند استفاده از عطر بلک افغان موجب سردرد می شود باید گفت که این عطر به واسطه نت های خاصی که دارد باعث تقویت آرامش شما خواهد شد. 

 

مشخصات ادکلن بلک افغان اصل در سرزمین تولد

عطر بلک افغان در دسته خانواده ناسوماتو قرار می گیرد و دارای رایحه ای بسیار تلخ است و نوع اصل آن در حجم 30 میلی لیتری به فروش می رسد بنابراین قیمت ادکلن بلک افغان 100 میل در صورت اصل بودن بیشتر از 30 میلی لیتری است. عطر بلک افغان دارای غلظت بسیار بالایی است و ماندگاری و پخش بوی منحصر به فردی دارد به گونه ای که پس از گذشت چند روز هم می توانید بوی آن را روی الیاف لباس خود حس کنید. ضمنا دقت کنید که عطر بلک افغان هیچ گونه تستری ندارد و وجود تستر نشان دهنده تقلبی بودن آن می باشد.

 

قیمت ادکلن اصل بلک افغان 

اگر قصد خرید ادکلن بلک افغان را دارید باید ابتدا نسبت به ویژگی های نوع اصل این ادکلن شناخت کافی پیدا کنید تا بتوانید نوع اورجینال و با کیفیت آن را تهیه کنید. ضمنا قیمت بلک افغان نیز بسیار مناسب است و به راحتی می توانید آن را تهیه کنید. ما بهترین و با کیفیت ترین ادکلن بلک افغان را به شما ارائه می دهیم. البته فروش ادکلن بلک افغان در مراکز متعددی انجام می شود اما تشخیص اصل و تقلبی بودن آن کار دشواری است.

ایندکسر