آسیب پذیری Cyberpunk 2077 گزارش داده است که به mod های مخرب اجازه می دهد کامپیوتر شما را تسخیر کنند

[ad_1]

با نامه: همیشه هنگام بارگیری مود برای بازی های خود ، برخی از خطرات ذاتی وجود دارد ، اما این خطر علاوه بر اشکالات بازی ، به شکل فساد بالقوه نیز به وجود می آید. با این حال ، برای Cyberpunk 2077 ، یک آسیب پذیری “DLL خارجی” که هنوز رفع نشده است ، بازیکنان مجهز به mod را در برابر خطرات امنیتی واقعی سیستم باز می گذارد.

Redditor به نام Romulus_Is_Here روز یکشنبه توجه جامعه بازی ها را به این آسیب پذیری جلب کرد و CD Projekt Red امروز در یک پست توییتر خطرات را تأیید کرد.

دقیقاً چه اتفاقی می افتد؟ طبق گفته Redditor ، “DLL های خارجی” مورد نیاز Cyberpunk 2077 می تواند با سوicious استفاده برای اجرای کد و کنترل از راه دور کامپیوتر با نصب یک بازی ذخیره یا حالت ذخیره سازی.

همانطور که گفتیم ، این موضوع قبلاً توسط CD Projekt Red تأیید شده است ، همانطور که در توییت تعبیه شده در زیر مشاهده می کنید. این استودیو به کاربران توصیه می کند “تا زمان صدور تصحیح رسمی” از استفاده از پرونده های منابع ناشناخته خودداری کنند “.

CDPR می گوید رفع این مشکل “ASAP” است ، اما هنوز جدول زمانی مشخصی به ما ارائه نداده است. اگر از بازیکنان و مشتاقان Cyberpunk 2077 هستید ، توصیه می کنیم مدتی بدون تغییر بازی را انجام دهید. متناوباً ، می توانید آخرین نسخه Cyber ​​Engine Tweaks ، مد شناخته شده ای را که ظاهرا شامل رفع این آسیب پذیری (در میان سایر پیشرفت های مفید) است ، بارگیری کنید.

پرونده های خروجی مد در GitHub قابل مشاهده هستند ، بنابراین می توانید خودتان تأیید کنید که شامل کد مخربی نیست.

ما امیدواریم که CDPR بتواند این مشکل را زودتر حل کند. صحنه مدرن Cyberpunk 2077 فقط در ماه های آینده رشد خواهد کرد و آخرین چیزی که کاربران باید نگران آن باشند هک کردن دستگاه خود است زیرا آنها یک بازی صرفه جویی به ظاهر بی خطر را بارگیری کردند.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme