[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ اکنون می توانید آواتار Fortnite خود را به صورت T-800 یا Sarah Connor ، شخصیت های حق امتیاز Terminator ، آراسته کنید. مواد آرایشی هم اکنون در فروشگاه اقلام موجود است. نمادهای فرهنگ پاپ به ماندالوریان و شکارچی از دیگر فیلم های آرنولد شوارتزنگر پیوستند. “شکارچیان فضل” بسیار مشهورتر قرار است در این فصل کراس اوور شوند.

روز چهارشنبه ، فروشگاه پلی استیشن پیش از موعد بسته پوسته های Terminator را برای Fortnite تبلیغ کرد. او نشان داد که هم سارا کانر و هم آواتار T-800 در دسترس هستند (یا به زودی عرضه می شوند). سونی به سرعت این تبلیغ را حذف کرد ، اما قبل از اینکه کاربران آن را بگیرند عکسهای صفحه و آنها را در توییتر ارسال کرد.

روز پنجشنبه ، اپیک کراس اوور ترمیناتور را در “ورودی ورودی” اذیت کرد. وی بعداً یک مکاشفه کامل (ویدئوی دکل) را منتشر کرد که اسکلت داخلی اسکلت T-800 را نجات داده از کارخانه ذوب جونزی نشان داد. اشاره به صحنه نهایی نمادین از T2 با همان گرافیک بازاریابی که فروشگاه PlayStation روز قبل منقضی شد پایان می یابد. از روز جمعه ، بسته در فروشگاه Fortnite موجود است.

سارا و T-800 به بسیاری از واقعیت های جونزی به تیم شکارچیان فضل می پیوندند که در فصل 5 فورتنی جذب شده است. سایر کراس اوورهای مشهور ، هم شایعه و هم اعلام شده ، شامل Mandalorian ، God of War’s Kratos ، Predator ، Halo’s Master Chief ، Geralt of Rivia ، Lara Croft و Neo از سه گانه ماتریکس هستند.

Epic با تصویری (در بالا) حاوی عناصر نمایانگر شخصیت هایی که جونسی به دنبال آنها است ، به این شکارچیان آینده اشاره کرد. به آب نبات های قرمز و آبی (مرجع ماتریس؟) ، عینک آفتابی (ترمیناتور: فقط تأیید شده) ، کیف سکه (“یک سکه بر روی ویچر خود بریزید”) و کیف چرمی (برای حمله به مقبره ها) نگاهی بیندازید – لارا کرافت تقریباً با نکاتی در بازی تأیید شده است.

همچنین یک ماسک گل وجود دارد ، که به وضوح نشان دادن سر به پوست قبلا معرفی شده Predator و NPC را نشان می دهد. برخی دیگر اظهار می کنند که ممکن است مزرعه مورچه ها به مورچه اشاره داشته باشد و رنگ صورت قرمز ممکن است نمای کراتوس باشد. چه کراس اوورهای دیگری را می توانید از تصویر دریابید؟[ad_2]

منبع: tanha-news.ir