[ad_1]

ردیف پایین: با توجه به اینکه افراد بیشتر از هر زمان دیگری بصورت آنلاین کالا سفارش می دهند ، سارقان توجه خود را معطوف کرده اند. این “دزدان دریایی در ایوان” در بعضی از محله ها به یک مشکل واقعی تبدیل شده اند و گرچه دوربین زنگ لزوما جلوی یک سارق خاص را نمی گیرد ، اما به نظر می رسد بسیاری هدف کم خطرتری را در نظر بگیرند.

حلقه آمازون در روز چهارشنبه کوچکترین و مقرون به صرفه ترین زنگ ویدیویی تاکنون را اعلام کرد.

Ring Video Doorbell Wired نسبت به خواهر و برادر بزرگتر خود جمع و جورتر است ، اما هنوز هم از نظر ویژگی ها و عملکرد اندازه گیری می شود. دوربین زنگ با کیفیت دید 1080p با دید در شب فراهم می کند و با نمایش زنده و مکالمه دو طرفه برای از بین بردن سر و صدا ، می توانید به طور موثر در زمان واقعی با بازدید کنندگان ارتباط برقرار کنید.

دوربین جدید علاوه بر این دارای قابلیت تشخیص حرکت پیشرفته با مناطق ترافیکی قابل تنظیم و حریم خصوصی است که می توان آنها را نادیده گرفت ، مانند درب ورودی همسایه برای کاهش اعلان های ناخواسته.

https://www.youtube.com/watch؟v=vbyzzEEIPKk

همانطور که از نامش پیداست ، این یک مدل کابلی است ، به این معنی که به تأمین برق سیم های موجود درب در خانه شما متکی است. برخی از مدل های دیگر از باتری تغذیه می کنند و بنابراین از نظر نصب کمی انعطاف پذیر تر هستند. با این حال ، در حالی که ملک شما از قبل به زنگ در سنتی متصل است ، نصب آن نباید خیلی دشوار باشد. شما با خرید خود مجموعه ای از ابزارها را نیز در اختیار دارید تا به روند کار کمک کنید.

آخرین نسخه Ring نیز با Ring Protect ، سرویس اشتراکی اختیاری که امکان دسترسی به ویژگی های اضافی مانند فیلم قبل از فیلم ، اعلان های غنی و غیره را فراهم می کند ، سازگار است.

Ring Video Doorbell Wired از زمان نوشتن مقاله با 59.99 دلار برای پیش سفارش در دسترس است. از او بخواهید در 24 فوریه اعزام شود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir