[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ بازیکنان Cyberpunk 2077 پس از انتشار Hotfix 1.06 توسط CD Projekt Red در حال حاضر نگران کننده هستند. جدیدترین اصلاحات پیشرفت های چشمگیری را در نسخه های کنسولی و رایانه ای بازی به ارمغان آورده است. در مورد آخرین سیستم عامل ، در صورت آسیب دیدن فایل ذخیره شده ، خطا را اصلاح می کند.

در اوایل هفته جاری ، گزارش هایی مبنی بر وجود مشکلی در نسخه های PC و Stadia Cyberpunk 2077 وجود داشت که باعث شد فایل های ضبط بازی در صورت بیش از 8 مگابایت حجم آسیب ببینند. CD Projekt Red به بازیکنان توصیه می کند که وسایل و مواد کمتری را نگه دارند. وی همچنین توصیه می کند که از یک مسئله تکراری استفاده نکنید و هیچ پرونده ذخیره ای را که تحت تأثیر آن باشد بارگیری نکنید.

CD Projekt Red می نویسد که Hotfix 1.06 محدودیت اندازه پرونده 8 مگابایتی را در رایانه برطرف می کند ، اگرچه در آن اشاره ای به Stadia نشده است. این شرکت خاطرنشان می کند که پرونده های ذخیره شده آسیب دیده قبلا قابل بازیابی نیستند ، این خبر بدی برای کسانی است که ساعتها پیشرفت خود را از دست داده اند. صفحه پشتیبانی GOG خاطرنشان می کند: “تحقیقات بیشتر در مورد اینکه چرا پرونده های ذخیره بزرگتر از حد انتظار است ادامه دارد”.

در کنسول ها ، پچ باعث بهبود مدیریت و ثبات حافظه می شود و تعداد خرابی های پخش کننده را کاهش می دهد. همچنین خطایی را در همه سیستم عامل هایی که در آن دام دوم در ورودی دوم از درگاه توتنتانز ناپدید می شود ، برطرف می کند.

hotfix 1.06 برای رایانه 993 مگابایت است. در ایکس باکس و پلی استیشن ، این مقدار 15-17 گیگابایت است.

اگرچه GameStop به آخرین خرده فروشی تبدیل شد که برای نسخه های Cyberpunk 2077 بازپرداخت را قبول می کند ، حتی اگر باز هم باشند ، این بازی در ده روز پس از عرضه بیش از 13 میلیون نسخه فروش کرد و همچنان پرفروش ترین بود.



[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر